Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Новоживотів
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
14 Серпня 2022 р

Методична робота в школі c. Новоживотів

На належному рівні в 2018 - 2019 навчальному році була організована методична робота в школі, яка була спланована враховуючи підсумки роботи школи за минулий навчальний рік та результати діагностичного анкетування вчителів. В міру потреби проводились методичні наради, консультації, дискусії з актуальних питань організації навчально-виховного процесу. В школі працювали методичні комісії вчителів початкових класів, вчителів суспільно-гуманітарного циклу, вчителів природничо-математичного циклу, класних керівників, психолого-педагогічний семінар, творча група, які допомагали вчителям реалізовувати принципи навчання, виховання і розвитку учнів. Дієвою формою обміну досвідом було проведення відкритих уроків, предметних тижнів, відкритих виховних годин, заходів, свят.

Виконано план курсової перепідготовки та атестації педагогічних працівників. Вчителі, які атестувалися, проводили відкриті уроки, творчі звіти.

За результатами атестації протягом 2018 – 2019 років:

  • підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» 3 учителям;
  • встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії»1 вчителю;
  • підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»1 вчителю;
  • присвоєно звання «Старший вчитель» 1 вчителю.

Систематична методична робота з педагогами школи сприяла не тільки вдосконаленню і підвищенню професійної майстерності, активізації творчого потенціалу, а й формуванню швидкої адаптації в умовах, що постійно змінюються в зв’язку з переходом на новий зміст здобуття повної загальної середньої освіти.

Логін: *

Пароль: *