Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Новоживотів
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
21 Травня 2019 р

Успішність та успіхи учнів школи с. Чагів

З 534 учнів, які навчалися у 2008-2012 роках в школі, за результатами річного оцінювання та державної підсумкової атестації , 25 учнів нагороджені Похвальними листами, 1 учень отримав свідоцтво з відзнакою, 2 учні отримали «Золоту» медаль, 1 – «Срібну».

Аналізуючи результативність навчальних досягнень учнів протягом останніх років видно, що знижується відсоток учнів, які навчаються на 10-12, 7-12, 4-12, 4-9 балів та збільшується відсоток тих, що мають за результатами навчального року 1-12 балів.

Участь у олімпіадах та конкурсах

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідних робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом МОН України 18.08.2008 р. № 305, наказів МОН України “Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2008-2012 роках”, відповідно до наказів по Оратівському відділу освіти “Про проведення І етапу олімпіад з базових дисциплін” та з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, в школі щорічно проводились шкільні олімпіади з навчальних предметів. Всі бажаючі учні, відповідно до вікових категорій приймали участь в олімпіадах, а переможці шкільних олімпіад брали участь у ІІ (районному)етапі. 5 учнів школи (Германюк Н.М. (біологія), Коваленко С.В.(французька мова), Чирва А.В.(французька мова), Житник А.О. (французька мова), Немеш Г.С. (французька мова)), ставши переможцями районних олімпіад, брали участь в обласному етапі.

У 2011-12 навчальному році учень 2 класу Житник О. став переможцем у районному конкурсі «Пан і пані Каліграфія», учениця 10 класу Немеш Ганна зайняла ІІІ місце в обласній науково-практичній конференції «Молодь за здоровий спосіб життя».

Учень 4 класу Чугункін Павло зайняв ІІІ місце у районній олімпіаді з української мови серед учнів початкових класів.

Забезпечувалась участь учнів у різноманітних районних та обласних конкурсах:

  • ім. П.Яцика,
  • учнівської творчості,
  • художньої самодіяльності,
  • конкурсах малюнків та творів на різноманітну тематику.

Концепція виховання учнів має на меті конкретизувати основні напрями навчання і виховання, які розроблені державною програмою ”Освіта”, Законом України “Про загальну середню освіту”, наповнити їх реальним змістом з урахуванням особливостей нашого регіону, традицій, специфіки школи та системи виховної роботи, яка склалася в ній.

Педагогічний колектив школи велику увагу приділяє патріотичному, екологічному, морально-правовому, громадянському вихованню учнів. Протягом цих років було проведено ряд загальношкільних заходів, враховуючи календар знаменних дат, народних свят та традицій.

У 2008 – 2009 навчальному році школа нагороджена грамотою за активну участь у виконанні умов обласного конкурсу «Джерело» серед учнівської молоді Вінниччини.

У 2010 році танцювальний ансамбль «Сузір’я» нагороджений дипломом за участь в обласному дитячо-юнацькому естрадному конкурсі.

Логін: *

Пароль: *