Новоживотівський ліцей Вінницького району Вінницької області
Оратівська громада, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
26 Червня 2024 р

Навчально-матеріальна база Новоживотівського ліцею

Ліцей розміщений в типовому двоповерховому приміщенні, розрахованому на 392 учні. Крім 11 навчальних класів у ліцеї є: кабінети — фізики, хімії, комп’ютерний клас, спортивний зал, актовий зал, бібліотека з читальним залом, майстерня, їдальня на 120 посадочних місць, кухня, яка забезпечена: 3 холодильниками, гарячою та холодною проточною водою, каналізацією та всім необхідним посудом та обладнанням, працює 2 внутрішніх туалети для учнів початкових класів, холодна проточна вода підведена до умивальників при вході в їдальню. Водою ліцей забезпечується з артезіанського колодязя через водонапірну башту Рожновського для господарських потреб та з колодязя. Питний режим в ліцеї з індивідуальних пляшечок. При ліцеї наявний спортивний майданчик з необхідним обладнанням,  ігровий майданчик молодших школярів, власна котельня на твердому паливі.
Загальна площа приміщень - 2700 кв.м
- робоча площа приміщень - 2125 кв.м
- загальна площа пришкільної ділянки -3 га
в тому числі:
- спортивні зони - 9150 кв.м
- навчально-дослідні ділянки - 0,3 га
- зони відпочинку - 3700 кв.м
- господарська зона - 1460 кв.м
На території господарської зони посаджений сад з 92 фруктових дерев, розбиті квітники (0,08 га).

Для забезпечення навчально-виховної діяльності в ліцеї є:
- комп'ютерний клас (6 комп'ютерів);
- 9 ноутбуків;
- 5 телевізорів;
- 2 кодоскопи;
- 14 мікроскопів;
- 2 музичних центри;
- 1 принтер;
- 3 чорно-білих ксерокси;
- 4 кольорових ксерокси;
- 1 токарний верстат для обробітку деревини та 1 токарний верстат для обробітку металу;
- 10 столярних верстаків.

Вчителі мають навчальні комп'ютерні програми з предметів (з окремих тем), які використовують в навчанні учнів. Всі вчителі володіють комп'ютером не нижче рівня користувача. Вчителі забезпечені навчальними програмами, значною кількістю додаткових посібників, таблицями як фабричного виробництва, так і власного виготовлення. На достатньому рівні забезпечені роздатковим та дидактичним матеріалом, який постійно поповнюється та оновлюється за рахунок вчителів.
Всі учні забезпечені навчальними підручниками.
75 учнів початкових класів та пільгових категорій забезпечені гарячим харчуванням за бюджетні кошти, решта учнів 5-11 класів харчуються за кошти батьків та позабюджетні надходження, використовуючи продукти та овочі, надані спонсорами та вирощені на пришкільних навчально-дослідних ділянках.
Організацію харчування всіх категорій дітей здійснює їдальня ліцею.
Медичний контроль за станом - здоров'я учнів здійснюється працівниками місцевої АЗПСМ (амбулаторії загальної практики сімейної медицини).

Логін: *

Пароль: *