Новоживотівський ліцей Вінницького району Вінницької області
Оратівська громада, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
03 Жовтня 2023 р

Зарахування до ліцею

Зарахування до закладу освіти здійснюється згідно наказу МОН України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18

Зарахування до першого класу
1. Зарахування до першого класу здійснюється відповідно до наказу директора  ліцею, що видається на підставі заяви про зарахування одного з батьків дитини, до якої додаються:

1)   копія свідоцтва про народження дитини;
2) оригінал  або копія медичної довідки за формою первинної облікової  документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року  № 682,  зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.
2. Зарахування дитини з особливими освітніми потребами до інклюзивного класу здійснюється на підставі доданого до заяви про зарахування висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.
3. Заява про зарахування дитини до першого класу ліцею, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця дитина, та документи подаються до закладу одним з батьків дитини особисто до 31 травня.
Зарахування до 10 класу   
1. Зарахування до 10 класу закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини (чи повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) .
2. Для зарахування до 10 класу заяви подаються до 15 червня включно.
До заяви додаються:
1)  копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
2)  оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової  документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;
3) оригінал або копія відповідного документа про освіту.

Логін: *

Пароль: *