Зі святом Останнього дзвоника!
Останній дзвоник викликає змішані почуття – радість і смуток одночасно. Але це завжди символ нових можливостей і початку майбутніх пригод. Варто привітати учнів, вчителів та випускників з цим особливим святом.
Звісно, через розв'язану Росією повномасштабну війну традиційну багатолюдну лінійку довелось уникнути. Однак, випускники без привітань не залишаться.
Вітаємо з Днем останнього дзвоника! Бажаємо, щоб піднесений настрій і посмішки завжди вам супроводжували. Нехай довгоочікувані канікули подарують неймовірну кількість вражень і радості. Бажаємо вам, після старанного навчального року – чудового відпочинку. Набирайтеся сил, терпіння, енергії.
Побачимося в наступному році!
З повагою Новоживотівський ліцей.